Badania popiołów

NASZA OFERTA

Aquanet Laboratorium wykonuje badania popiołów z indywidualnych instalacji grzewczych, mające na celu wykrycie nielegalnego spalania i współspalania odpadów.

Bądźmy w kontakcie!

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego. Odpowiedź prześlemy najszybciej jak to możliwe.

Nasza oferta obejmuje szkolenie dotyczące techniki pobierania próbek odpadu paleniskowego dla zagwarantowania otrzymania miarodajnego materiału do dalszych badań. Przeprowadzane analizy mają na celu oznaczanie składu chemicznego i występowania ewentualnych zanieczyszczeń oraz opracowanie końcowej ekspertyzy. Wszystkie badania wykonujemy akredytowanymi metodami badawczymi.

Jak zlecić badanie?

1

Zapytanie ofertowe

Przed rozpoczęciem badań, konieczne będzie wystawienie oferty.

2

Zdefiniuj badania

Wypełnij formularz kontaktowy i określ swoje potrzeby i wymagania dotyczące badania. Jeśli nie masz jeszcze sprecyzowanych oczwekiwań, nasi specjalisci zaproponują najlepsze rozwiązanie.

3

Realizacja badań

Po akceptacji oferty, przystąpimy do realizacji zgodnie z zakresem z zapytania. Jeśli wybrałeś opcję z pobraniem próbek - oczekuj na kontakt.

4

Wyniki badań

Sprawozdanie z badań otrzymasz automatycznie w wiadomości mailowej, po opłaceniu faktury za badania. Im szybciej zrealizujesz płatność, tym sprawniej przebiegnie realizacja całego procesu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas osobiście!

Lokalizacja ul. Dolna Wilda 126, 61-492 Poznań

Porozmawiajmy

Polub nas na Facebooku