Analizy technologiczne

NASZA OFERTA

Aquanet Laboratorium oferuje możliwość przeprowadzenia specjalistycznych badań mikrobiologicznych, chemicznych, parazytologicznych i innych związanych z technologią uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków.

Uzdatnianie wody

Oczyszczanie ścieków

Bądźmy w kontakcie!

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego. Odpowiedź prześlemy najszybciej jak to możliwe.

Specjalistyczne wyposażenie i doświadczenie zdobyte we współpracy z szeregiem Klientów z branży przemysłu i usług komunalnych pozwalają na wykonywanie badań:

  • ilościowych i jakościowych substancji chemicznych (np. oznaczanie stężenia chloru aktywnego w podchlorynie sodowym lub dwutlenku chloru);
  • analizę granulometryczną złóż filtracyjnych;
  • wyznaczanie zapotrzebowania na dezynfekant;
  • analizę ilościową i jakościową osadów technologicznych;
  • badania osadu czynnego;
  • i wielu innych;

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przeprowadzeniem badań, które nie zostały wyszczególnione na naszej stronie internetowej, prosimy o przesłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy. Nasi specjaliści pomogą określić możliwości wykonania zlecenia, właściwie ustalą plan oraz zakres badań, a następnie określą koszty realizacji.

Jak zlecić badanie?

1

Zapytanie ofertowe

Przed rozpoczęciem badań, konieczne będzie wystawienie oferty.

2

Zdefiniuj badania

Wypełnij formularz kontaktowy i określ swoje potrzeby i wymagania dotyczące badania. Jeśli nie masz jeszcze sprecyzowanych oczwekiwań, nasi specjalisci zaproponują najlepsze rozwiązanie.

3

Realizacja badań

Po akceptacji oferty, przystąpimy do realizacji zgodnie z zakresem z zapytania. Jeśli wybrałeś opcję z pobraniem próbek - oczekuj na kontakt.

4

Wyniki badań

Sprawozdanie z badań otrzymasz automatycznie w wiadomości mailowej, po opłaceniu faktury za badania. Im szybciej zrealizujesz płatność, tym sprawniej przebiegnie realizacja całego procesu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas osobiście!

Lokalizacja ul. Dolna Wilda 126, 61-492 Poznań

Porozmawiajmy

Polub nas na Facebooku