Oferta dla klientów detalicznych

Aquanet Laboratorium Sp. z o.o. oferuje możliwość pełnej obsługi laboratoryjnej dla klientów detalicznych, obejmującej:

  • doradztwo w wyborze właściwego zakresu badań,
  • pobieranie i transport próbek we właściwych warunkach,
  • badanie próbek i przedstawienie sprawozdania z badań.

Co istotne, dokładamy starań aby nie zostawiać Państwa z samymi wynikami i służymy pomocą w ich interpretacji oraz próbujemy znaleźć sposoby rozwiązania ewentualnych problemów wynikających z użytkowania np. wody nieodpowiedniej jakości.

Laboratorium dysponuje zespołem certyfikowanych próbkobiorców, specjalistycznym wyposażeniem pomiarowym i wysoko kwalifikowanym personelem. Stosujemy akredytowane i referencyjne metody badań. Wyniki wykonanych przez nas badań możecie Państwo wykorzystać na potrzeby instytucji kontrolnych. Jesteśmy laboratorium zatwierdzonym przez PPIS w Poznaniu do wykonywania badań wody pitnej. Zakres zatwierdzonych badań obejmuje wszystkie wymagane rozporządzeniem MZ wskaźniki mikrobiologiczne, organoleptyczne, fizykochemiczne i chemiczne i jest najszerszy spośród komercyjnych laboratoriów w Wielkopolsce.

Zakres naszych usług nie ogranicza się wyłącznie do badań wody. Wykonujemy także badania z zakresu analizy środowiska (wody powierzchniowe, gleby, osady i in.), badania żywności oraz wiele innego rodzaju próbek stałych i ciekłych.

Ponadto służymy pomocą w doborze właściwych systemów uzdatniania wody i oferujemy usługę wykonawstwa systemów uzdatniania. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj.

W celu usprawnienia obsługi zamówień detalicznych uruchomiliśmy dla Państwa stronę internetową www.aqlab.pl, która umożliwia składanie zamówień na badania przez internet. AQLAB.PL jest miejscem, w którym uzyskacie Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące jakości wody z ujęć prywatnych i komunalnych, sugerowanych pakietów badań, sposobów pobierania próbek. Na www.aqlab.pl możecie Państwo złożyć zamówienie na wykonanie badań, wybrać odpowiednią dla Was formę przekazania pojemników lub zlecić pełną obsługę obejmującą także pobieranie próbek przez certyfikowanego próbkobiorcę.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!