OFERTA

wydarzenia

Woda do spożycia

subside-line

Aquanet Laboratorium oferuje firmom zajmującym się  produkcją wód przeznaczonych do spożycia, a w szczególności firmom wodociągowym, instalacyjnym, producentom wód butelkowanych wykonanie badań dla:

- wód surowych, technologicznych na każdym etapie uzdatniania, uzdatnionych i z sieci wodociągowych wraz z doradztwem zgodnie z Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 listopada 2015 roku ( DZ.U.2015.1989 ) w sprawie wymagań jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. W rozporządzeniu określono sposób nadzoru nad jakością wody przez firmy wodociągowe i inspekcję sanitarną. Nasze akredytowane laboratorium spełnia wymagania powyższego rozporządzenia i posiada stosowną zgodę PSSE.

- wód butelkowanych zgodnie z  Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 31.03.2011r. (Dz.U.Nr 85, poz.466) w sprawie naturalnych, wód mineralnych, wód źródlanych i wód stołowych. Laboratorium wykonuje wymagane analizy mikrobiologiczne i fizyczno-chemiczne.

- instalacje wewnętrzne - parametry wody w instalacji wewnętrznej nie są wartością stałą. Jej jakość zależy między innymi od rozbioru wody, długości instalacji i temperatury wody. Proponujemy badania, które odpowiedzą na pytanie czy jakość wody jest na właściwym poziomie, zaproponujemy rozwiązania, które pomogą w rozstrzygnięciu Państwa problemu.

Kontakt:
Aquanet Laboratorium
Pracownia chemiczna
tel.: (61) 8359 163
e-mail: 
labo@aquanet-laboratorium.pl
Aquanet Laboratorium
Pracownia bakteriologiczna
tel.: (61) 8359 215
e-mail: 
labo@aquanet-laboratorium.pl
Zleć badanie za pomocą poniższego formularza:
Nie widzisz co jest na obrazku? Kliknij tutaj aby przeładować obrazek
*pola wymagane
wróć do listy badań