Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji organizowanej przez Aquanet Laboratorium?

Razem z doświadczonymi specjalistami, zajmującymi się na co dzień badaniami ścieków, osadów i odpadów oraz analizami ich wpływu na środowisko, przygotowaliśmy serię wykładów na temat aktualnie obowiązujących   sposobów wykorzystywania i zagospodarowania materiałów będących kłopotliwym produktem ubocznym procesu oczyszczania ścieków. Konferencja ma na celu stworzenie płaszczyzny pozwalającej na wymianę wiedzy i doświadczenia z poszczególnych dziedzin.

 

 

Do kogo skierowana jest Konferencja? / Kogo mogą zainteresować tematy poruszane na Konferencji?

Program konferencji dotyczy zarówno badań realizowanych przez Aquanet Laboratorium, jak i regulacji prawnych związanych z produkowaniem i gospodarowaniem takich materiałów, jak ścieki, osady i odpady. Do uczestnictwa zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby, które mają na co dzień do czynienia z tymi zagadnieniami i szukają rozwiązań usprawniających proces wytwarzania, wykorzystywania i utylizowania produktów pochodzących z procesu oczyszczania ścieków, zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami oraz ochroną środowiska.

 

 

Weź udział w Konferencji Aquanet Laboratorium!

Konferencja „Ścieki, osady, odpady – problemy i wyzwania dla przedsiębiorcy” odbędzie się już we wrześniu, więc z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu.

 

Zapisy i więcej informacji już wkrótce!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!